ویدیو نرم افزار ارسال پیامک سنجاب

قیمت163000تومان

خرید آنلاین

توانایی های نرم افزار ارسال sms سنجاب

ارسال و دریافت پیامک فارسی.

ارسالو دریافت پیامک انگلیسی.

ارسال پیامک تک فوری.

ارسال پیام تولد به مشتریان.

گروه بندی مشتریان و ارسال پیامک گروهی به گروه مورد نظر.

ارسال پیامک گروهی به کارمندان و پرسنل داخلی.

ارسال پیامک انبوه شهری به شماره های ثابت- همراه اول-ایرانسل.

ارسال پیام خوش آمد گویی در زمان ثبت مشتری.

ارسال پیامک ورود و خروج پرسنل  و یا کارمندان.

ارسال پیامک به صورت نظیر به نظیر.

ارسال پیامک های الحاقی یعنی پیامها ی بلند ارسال می شوند و تکه تکه نمی شوند.

ارسال پیامک های طولانی حتی یک صفحه ای.

ارسال پیامک های بازشوو فلش بر روی گوشی مخاطب یعنی به محض رسیدن پیامک به گوشی به صورت خودکار باز می شود.

ارسال پیامک های زمانبندی شده.

ارسال پیامک به بازه ای خاص مثلا شماره 50 تا شماره 300

ارسال پیامک به یک شخص خاص.

ارسال پیامک به شماره های شهر مورد نظر.

ارسال و توقف کردن و ادامه ارسال از محل توقف.

ارسال نامه های از پیش آماده و بدون نیاز به تایپ.

ارسال لینک سایت به همراه پیامک.

ارسال دوباره به شماره های ناموفق

نمایش گزارش آنی ارسال پیامک

نمایش گزارش آنی دریافت پیامک

مشخص شدن تعداد پیامک و تعداد کاراکتر قبل از ارسال

مشخص کردن مدت زمان اعتبار ارسال پیامک

مشخص کردن زمان تلاش دوباره ارسال پیامک

مشخص کردن وقفه ارسال پیامک

ذخیره پیام - تاریخ - ساعت - شماره - وضعیت ارسال پیام ها

نمایش شماره ها در زمان ارسال

نمایش شماره فعلی که پیام به آن ارسال می شود

تنظیم ارسال پیامک های ورودی به شماره موبایل خاص

توانایی حذف و یا عدم  اجازه ورود به پیام های ورودی

توانایی بلاک کردن شماره های مورد نظر

توانایی حذف پیام های ورودی و یا پیام های خروجی

توانایی چهار نوع مدل اتصال به مودم  جی اس ام

توانایی پاسخ به تماس های تلفی دریافتی

توانایی ارتباط  و تماس با شماره های مورد نظر

نمایش شماره های تماس گیرنده

پاسخ خودکار به پیام های دریافتی

نمایش شماره ارسال کننده پیام

مشخص کردن سطح دست رسی کاربران به فرم های نرم افزار

رنگ بندی ظاهر پنل ها و فونتهای برنامه به سلیقه کاربر

تغییر دادن تصویر زمینه به تصویر سازمانی شما

ussdاستفاده از کدهای

دارای قفل نرم افزاری

دارای قفل سخت افزاری

توانایی پشتیبان گیری از اطلاعات

توانایی بازیابی اطلاعات

163000 تومان

خرید آنلاین

بعضی از امکانات سیستم ارسال sms سنجاب

تصاویری از محیط کاربری نرم افزار ارسال پیامک سنجاب

چرا برنامه ارسال پیامک سنجاب ؟

نظر کاربران سنجاب

برنامه ارسال پیامک سنجاب نرم افزاری بسیار حرفه ای و البته با محیط کاربری آسان است که بدون هیچ گونه وابستگی به اینترنت و شبکه و تنها از طریق سیم کارت شما که درون یک مودم GSM قرار می گیرد به ارسال و یا دریافت sms می پردازد .خصوصیاتی همچون محرمانه بودن شماره مشتریان,ارسال پیامک در هر زمان و مکان و بدون نیاز به اینترنت,تعویض سیم کارت و بر خلاف شماره های تبلیغاتی مسدود نبودن شماره سیم کارت توسط مخاطب و همچنین رسیدن حتمی پیام ها به مخاطب و نیز تعرفه بسیار کم هزینه ارسال را می توان از فاکتور های اصلی این برنامه برشمرد.

نرم افزار ارسال sms سنجاب

تماس با ما

خدمات پشتیبانی
NEPA

آیا تا بحال شما به این موضوع فکر کرده اید که در برگزاری یک جلسه کاری، مراسم و یا دعا چقدرهزینه و زمان برای دعوت از میهمانان صرف میشود؟ یا اینکه شاید شما مدیر یک آموزشگاه بزرگ باشید و برای اعلام برگزاری کلاس های جدید به کارآموزان و مربیان نیاز به ارتباط با آنها میباشید. آیا این ارتباط باید به صورت تلفنی با تمامی آنها میسر شود؟ بنظر شما این برای آموزشگاه و یا یک موسسه هزینه ای به صرفه می باشد؟ یا اینکه ما باید به فکر یک ایده مناسب و باصرفه برای انجام اینکار باشیم.

همانطور که میدانید باتوجه به افزایش استفاده از کاربرد های رایانه و وسایل الکترونیکی ارتباطی، نیاز به استفاده از سامانه های مدیریتی در همه ی رشته ها و زمینه های کاری بیش از پیش در حال گسترش و پیشرفت است.

اپلیکیشن ارسال پیام کوتاه سنجاب؛ یک سیستم الکترونیکی-ارتباطی برای ارسال پیامک های های تبلیغاتی، نظرسنجی، دعوت از مدعیون، خیرین، صندوقها، اطلاع رسانی و جذب مشارکت برای طیف وسیعی از کسانی که شما آنها را برای همکاری در شرکت و یا زمینه های کاری خود مناسب میدانید میباشد.

 

حفظ امنیت در بانک اطلاعاتی شماره ها

آیا میدانید چرا اکثرا مردم تمایل دارند از نرم افزار های ارسال پیامکی در سازمانها وشرکتهایشان استفاده نمایند؟

در حوزه های کاری سازمانی وشرکتها چون لیست مشتریان شما در نرم افزار ثبت میشود و در دسترس دیگران قرار نمیگیرد از این نرم افزارها برای اطلاع رسانی های همگانی و گروهی به دلیل امنیت بالا و کیفیت ارسال آن همواره بیشتر از پنل های ارسال پیامک مورد توجه و بکارگیر بوده است.

یک مسئله مهم  در استفاده از نرم افزار ارسال پیامک کوتاه که باعث تمایز مهم آن با پنل های ارسال اس ام اس و یا همان نرم افزار های تحت وب است، حفظ امنیت کامل بانک اطلاعاتی شماره ها می باشد. برای شفاف شدن به اصل موضوع، به عنوان یک مدیر به مسئله بنگرید که شما مدیر و یا موسس یک شرکت هستید  و شماره های برخی از همکاران، مشتریان و مدیران عالی رتبه برایتان باید به صورت محرمانه در دسترس خود شما باشد در این صورت استفاده از اپلیکیشن های ارسال اس ام اس بهترین گزینه میباشد چرا که برخلاف پنل های اسال اس ام اس بانک اطلاعاتی کامل شماره را در اختیار خود کاربر قرار می دهد.

 

سیستم ارسال پیامک سنجاب، اپلیکیشنی برای مدیریت بهتروقت و هزینه شما

سیستم ارسال پیام کوتاه سنجاب، یکی از بهترین راه های برقراری ارتباط موثربرای جذب و حفظ مشتریان میباشد. با استفاده از این ابزار قدرتمند شما میتوانید خدمات و تبلیغات خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت بالاتری نسبت به بکارگیری واسطه ها انجام نمایید. یک تفاوت بنیادی نرم افزار ارسال اس ام اس نسبت به پنل های ارسال اس ام اس یا سامانه های تحت نت این است که در این نرم افزار شما برای استفاده از آن به اینترنت نیازی ندارید و در هر زمان و مکان با استفاده از سیم کارت اعم از همراه اول و ایرانسل و یا دیگر اپراتورها تبلیغات پیامکی خود را راه اندازی نمایید. همین تفاوت باعث رغبت و میل بیشتر عموم مردم به استفاده ازاین نرم افزارها به جای پنل های ارسال پیامک تحت وب سایت است که نیاز مبرم به اینترنت دارند است.

 

سامانه ارسال پیامک کوتاه سنجاب = راهی برای بازدهی بیشتر

یک نکته بسیار مهم در این رابطه که مطمئنا برای هریک از شما رخ داده است استفاده نادرست و نابجا از پنل های ارسال اس ام اس تبلیغاتی تحت وب است که با اطمینان میتوان گفت که بسیاری از دارندگان شماره موبایل ها از آن کلافه شده اند به طوری که در زمان دیدن پیامک خیلی از افراد هنوز پیامک را نخوانده اقدام به حذف آن می نمایند یا اینکه شماره را در بلک لیست موبایل خود می اندازند. همین باعث شده است که مردم این روش را برای به عمل رساندن تبلیغات خود نسبت به سالهای پیش بی بهره بدانند. اما در ارسال پیامک کوتاه به وسیله نرم افزارهای پیامکی چون ارسال پیامک از یک شماره ارسال کننده سیمکارت میباشد افرادی که آن را دریافت مینمایند به جهت اینکه پیامک از شماره سیمکارت میباشد حتما آن را باز کرده و میخوانند و در این صورت است که بهره وری تبلیغاتی شما موثرتر و کاراتر میشود. با سامانه ارسال پیامک کوتاه سنجاب، شما میتوانید با اطلاع رسانی های موثر میزان رضایت مشتریان خود را تا حد بالایی افزایش دهید و با استفاده از خدمات اطلاع رسانی آن نیز نیازهای آنان را با کیفیت و سرعت پاسخگویی بالا افزایش دهید.